Ostalodominacija

Jugaši pregazili Partizan u Beogradu. Dubrovčani dobili svih jedanaest

27. listopada 2019. - 01:19

Očekivano, Partizan u ovom trenutku nije ni blizu Jugu te je uoči gostovanja hrvatskog prvaka u Beogradu bilo pitanje s koliko će pogodaka slaviti Paulo Obradović, Toni Popadić, Xavi Garcia i ostali u utakmici 6. kola Regionalne lige. Na kraju su bili bolji s 12 razlike (18:6) te i dalje imaju savršen učinak ove sezone. Bila je ovo jedanaesta utakmica Jugaša i dobili su svih jedanaest (šest u Regionalnoj ligi, sve tri u Kupu Hrvatske za plasman na završni turnir te obje u skupini 'A' europske Lige prvaka od kojih je pobjeda protiv Barcelonete u Gružu baš slatka).

Partizan nije niti jednom vodio protiv Juga. Držao se prvih deset minuta. Početkom druge četvrtine izjednačio je na 2:2, ali nakon toga je krenula momčad trenera Vjeka Kobešćaka, koja je nakon dvije minute nastavka i...

26. travanj 2024 05:23