Ostaloliga prvaka

Gosparima bodovi s gostovanja u Gružu: splitski Jadran ostao bez iznenađenja, premalo su dvije dobre četvrtine

2. studenog 2018. - 23:20
jadran_jug03-021118

Vaterpolisti Jadrana nisu uspjeli iznenaditi moćnog Juga u utakmici 2. kola B skupine Lige prvaka,dubrovački su vaterpolisti pobijedili 13:6. Formalno je Jadran bio domaćin, ali se igralo u Dubrovniku jer bazen u Poljudu još nije spreman.

Jadran se solidno nosio u prve dvije četvrtine, igrali su dobru obranu, ali nije išlo u napadu da bi uspjeli održati rezultatsku neizvijesnost. U tim trenucima imali su igrača više 1:5 te jedan promašen peterac. Na koncu je popustila i koncentracija u obrani te je Jug s "gostovanja" donio uvjerljivu pobjedu.

- Promašili smo u tom početku peterac, imali još nekoliko šansi, ali nismo ih realizirali. Jug je odlična momčad, ali dojma sam da je rezultat mogao biti ipak malo "blaži" - kazao je trener Jadrana Ivan Asić.