OstaloUZ RUB BAZENA

'Žapci' ponosno krekeću Poljudom: pobjedom nad Jadranom osigurali drugo mjesto

2. ožujka 2018. - 22:41
jadran_mladost3-020318

Splitski Jadran u domaćem je bazenu izgubio od zagrebačke Mladosti 5:9. Jadran se rezultatski dobro nosio s gostima u prve dvije četvrtine, imao je i vodstvo 3:2, ali katastrofalna realizacija igrača više (2 od 12), nije dopuštala da Jadran pobijedi u ovom susretu.

U prvoj minuti treće četvrtine Mladost je imala veliku priliku pobjeći na plus dva, ali peterac za vodstvo „žabaca“ od 5:3 nije iskoristio Bukić. Potom ni jadranaši nisu iskoristili igrača više za izjednačenje. Te im situacije nikako nisu išle od ruke, sredinom treće četvrtine od šest prilika s igračem više domaći nisu iskoristili niti jednu.U 21. minuti Mladost je preko Bašića uspjela zabiti za 5:3, a jadranaši su konačno realizirali igrača više u osmome pokušaju, u 23. minuti uspio je za 4:5 pogoditi Antun Goreta....

26. travanj 2024 09:39