TenisSVLADAO GA DODIG

Ljubičić se od tenisa oprostio u suzama: Ovo je težak dan za mene

15. travnja 2012. - 15:47
Hrvatski tenisač Ivan Ljubičić oprostio se od igračke karijere porazom u prvom kolu ATP teniskog turnira u Monte Carlu od Ivana Dodiga 6-0, 6-3 nakon sat i 11 minuta igre.

Prvi set je Ljubičić počeo loše, ne dobivši ni jedan gem. Dodig mu je odmah na početku uzeo servis i tako još dva puta do kraja seta. Ljubičić je imao dvije dvostruke greške, a na prvom servisu osvojio je svega 38 posto poena, za razliku od Dodiga koji je realizirao 80 posto poena.

U drugom setu Ljubičić je pružio malo jači otpor, imao je tri asa, uzeo jedan servis Dodigu koji je njemu uzeo servis u tri navrata. Ljubičić je u drugom setu realizirao 78 posto poena na prvi servis, a Dodig 82 posto.

Na prigodnoj svečanosti nakon meča na terenu su se Ljubičiću priključili direktor turnira Željko Franulovi...
03. svibanj 2024 08:59