ATP Peking: Čilić izgubio od Đokovića u finalu

11. listopada 2009. - 15:22

Najnovije

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić poražen je u finalnomdvoboju ATP turnira China Open u Pekingu od Srbina Novaka Đokovića s6:2, 7:6 (4).

Čilić niti u četvrtommeđusobnom dvoboju nije uspio pobijediti Đokovića, a ovo mu je prviporaz u finalima ATP turnira nakon pobjeda u New Havenu lani, teZagrebu i Chennaiju ove godine.

Dvoboj jetrajao 113 minuta, ali zapravo puno duže jer je prekinut u prvom setukod 2:2 zbog kiše. Stanka je lošije utjecala na Čilića koji je popovratku na teren izgubio četiri gema zaredom i prvi set.

Udrugom setu je Međugorac propustio ogromni broj prilika za dobitak jerje čak četiri puta gubio svoj početni udarac kod vodstva. Napravio je"break" za 1:0, Đoković poravnao na 3:3, Čilić odmah u sljedećem gemudošao do novog "breaka" za 4:3, a...

26. travanj 2024 10:52