TenisTeniske paralele

Propustio dvije meč lopte: najbolji hrvatski ternisač iznenđujuće eliminiran u Šangaju

9. listopada 2018. - 18:35
2018-10-09T123941Z_358075639_RC154BCBB450_RTRMADP_3_TENNIS-SHANGHAI.JPG

Marin Čilić je zaključio svoj nastup u Šangaju neočekivanim porazom u drugom kolu. Čilić je nakon više od dva sata igre izgubio od Čileanca Nicolasa Jarryja 6-2, 6-7 (6), 5-7.

Najbolji hrvatski tenisač je protiv 22-godišnjeg Čileanca imao vodstvo 1-0 u setovima, dvije meč lopte u drugom setu, te servis za meč u trećem setu, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu nad 48. tenisačem svijeta.

Čilić, koji je kao peti nositelj bio slobodan u prvom kolu, odlično je otvorio meč. Uz rani brek poveo je 3-0, a potom kod rezultata 5-2 još jednom oduzeo servis suparniku i nakon svega 26 minuta igre poveo 1-0 u setovima.

U drugom setu 198 cm visoki Čileanac je zaigrao daleko bolje i uspješno je branio svoj servis. Čilić je kod rezultata 3-2 imao break loptu za vodstvo 4-2, a pri vodst...

27. travanj 2024 02:52