Tenisnapokon

Veličanstveni Čilić pobijedio Đokovića i plasirao se u polufinale Pariza!

4. studenog 2016. - 19:29
marincilic2.JPG

U četvrtfinalu turnira iz Masters serije u Parizu, Marin Čilić je pobijedio prvog tenisača svijeta, Srbina Novaka Đokovića, i plasirao se u polufinale turnira. Čilić je bio bolji u dva seta rezultatom 6:4, 7:6(2), a u polufinalu će igrati protiv Amerikanca Johna Isnera.

U prvi set Čilić je krenuo sjajno, odmah oduzevši servis Đokoviću, ali je prvi reket svijeta odmah vratio break. Oba su igrača držala svoj servis do 5:4 za Čilića kada je Marin oduzeo početni udarac Đokovića i osvojio prvi set.

Drugi set bio je puno izjednačeniji, a priliku da osvoji set prvi je imao Đoković, koji je imao 5:4 i servis. Međutim, Čilić odmah vraća break i osvaja svoj servis i potom propušta dvije meč lopte na servis Đokovića. U tie breaku je bolje krenuo Đoković, oduzevši Čiliću servis n...

26. travanj 2024 04:16