Ivo Karlović ispao u dva seta

Piše (H)
10. listopada 2016. - 20:02
karklooooo

Hrvatski tenisač Ivo Karlović završio je nastup na ATP turniru Masters 1000 serije u Šangaju već u 1. kolu, nakon što ga je u ponedjeljak pobijedio kanadski kvalifikant Vašek Pospišil (ATP - 131.) sa 7-6 (5), 6-4.

Bio je to četvrti Karlovićev s Pospišilom i treći poraz našeg tenisača koji je od 26-godišnjeg Kanađanina bolji bio samo u njihovom prvom srazu, 2013. na travi u Newportu. U Šangaju je Karlović propustio jedinu priliku za 'break' u trećem gemu. Naš je reprezentativac 'tie-break' otvorio vodstvom 2-0, ali je Pospišil osvojio šest od sljedećih sedam poena te iskoristio treću set-loptu.

U drugom setu je Kanađanin stigao do jedine 'break-lopte' u trećem gemu i uspio je pretvoriti u prednost koju nije ispustio te je nakon 80 minuta borbe stigao do pobjede nad ...

26. travanj 2024 19:21