Tenisnije uspio

Karlović propustio servis za naslov

25. srpnja 2016. - 01:31
ivo karlovic

Hrvatski tenisač, 37-godišnji Ivo Karlović nije uspio osvojiti naslov pobjednika ATP turnira u Washingtonu iako je u finalu protiv Francuza Gaela Monfilsa imao meč-loptu, ipak Francuz je na kraju slavio sa 5-7, 7-6 (6), 6-4 nakon dva sata i 13 minuta igre.

Karlović je bio nadomak osvajanja naslova pobjednika na ATP Touru drugi tjedan zaredom, prošle nedjelje je slavio u Newportu, nakon što je dobio prvi set sa 7-5, u drugom je imao 5-4 i servis, a zatim u "tie-breaku" i meč-loptu kod rezultata 6-5. Ipak, niti jednom u ta dva slučaja nije uspio završiti posao, pa je ostao na sedam osvojenih turnira u karijeri, dok mu je ovo bio deveti poraz u finalu. Monfils je, pak, osvojio svoj šesti ATP naslov, a prvi nakon Montpelliera iz veljače 2014.

Karlović je prvu "break-loptu" u susre...

26. travanj 2024 15:37