Strani nogometpokazao vrijednost

Zapalio tribine, pa potrčao u zagrljaj Zvoni Bobanu: provala emocija na prepunom San Siru, hrvatski napadač otkrio što se promijenilo

Piše SN
19. siječnja 2020. - 22:46

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić postigao je prve pogotke u ludom preokretu protiv Udinesea na San Siru. U sklopu 20. kola Serie A Rossoneri su opet loše otvorili susret i na poluvrijeme otišli s jednim golom u mreži koji je postigao Stryger Larsen već u šestoj minuti.

U drugome dijelu ulazi hrvatski napadač umjesto Giacoma Bonaventure i već nakon tri minute postiže svoj prvijenac u milanskome dresu. Theo Hernandez donio je prednost domaćinima pogotkom u 72., međutim u 85. minuti napadač Udinesea Kevin Lasagna poravnava na 2:2.

Točku na "i" dramatične završnice postavlja Ante Rebić svojim drugim pogotkom u posljednjim sekundama utakmice, u trenucima kada je sudac Pairetto već namjeravao odsvirati kraj. Tribine milanskog stadiona proključale su nakon spektakularnog solo-prod...

05. svibanj 2024 02:50