Strani nogometprvi poraz

Veliki preokret u samo jednoj minuti: Barcelona poražena na gostovanju kod Leganesa

27. rujna 2018. - 00:29
2018-09-26T195457Z_1268554624_RC1BE09B2740_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-LEG-FCB.JPG

Nogometaši Leganesa šokirali su Barcelonu pobijedivši sa 2-1 (0-1) aktualnog prvaka Španjolske u utakmici 6. kola La Lige.

Barcelona je povela u 12. minuti pogotkom Coutinha i sve do 52. minute držala prednost, da bi unutar samo jedne minute Leganes došao do velikog preokreta. Prvo je u 52. minuti Marokanac El Zhar nadskočio Vermaelena i glavom svladao Ter Stegena. Samo minutu poslije grubo je pogriješio Gerard Pique. U pokušaju da izbije loptu iz svog kaznenog prostora idealno je poslužio Oscara Rodrigueza koji je lakoćom poslao loptu u nebranjenu mrežu.

To je prvi poraz Barcelone u novoj sezoni, što ostavlja prostor Real Madridu da se barem jednim bodom na gostovanju u Sevilli probije na čelo prvenstvene ljestvice.

Ivan Rakitić odigrao je cijelu utakmicu, a u završnici je n...

09. svibanj 2024 05:40