Strani nogometiskoristili priliku

Ronaldo učvrstio lidersku poziciju ‘stare dame‘: sa dva pogotka donio pobjedu protiv Parme

19. siječnja 2020. - 23:04

Nogometaši Juventusa iskoristili su kiks Intera i pobjedom 2-1 protiv Parme pobjegli su "Nerazzurrima" na četiri boda prednosti.

Oba gola za Juve zabio je portugalski majstor Cristinano Ronaldo stigavši do brojke od 16 pogodaka u Serie A ove sezone, a više od njega zabio je je tek napadač Lazija Ciro Immobile koji vodi na ljestvici strijelaca sa 23 gola.

Ronaldo je doveo Juve u vodstvo u 43. minuti, a izjednačio je Andreas Cornelius u 55. minuti. Međutim, samo tri minute kasnije torinska "Stara dama" je izvela brzu kontru koju je u pogodak pretvorio Ronaldo na sjajnu povratnu loptu Paula Dybale. Marko Pjaca ovoga puta nije dobio priliku za Juve.

26. travanj 2024 01:10