Strani nogometopasno krilo

Preporodio se na posudbi: nekadašnji napadač Hajduka u dva susreta zabio pet golova i pokazao svoj veliki potencijal

Piše PSD

Mađar Adam Gyurcso se nije uspio nametnuti Damiru Buriću, nije bio "na radaru" prve momčadi. No izgleda da mu je pravi potez bio odlazak na posudbu, povratak kući u Mađarsku. Jer u Puskas Akademiji igraju upravo ono što Gyurcsu odgovara pa je izuzetno opasan po suparničku gol.

Puskas je na gostovanju slavio kod Debrecena (da onog koji je Hajduk "nalupao" 2005.) s 2:1, a oba zgoditka za goste postigao je upravo Gyurcso, pogocima u 10. i 43. minuti doveo je svoju momčad do prednosti od 2:0, domaćin je tek u 83. minuti preko Szecsija ublažio poraz. Puskas je trenutno treća momčad mađarskog prvenstva.

Da nismo zaboravili ona tri zgoditka, njih je Gyurcso postigao u kup-susretu protiv Bonyhad Volgysega u pobjedi 5:0 i to na gostovanju.