Strani nogometsusjedi u mukama

Pogledajte golčinu kojom je Mađarska srušila Srbiju pred skoro 70 tisuća ljudi: ‘Dugo nisam igrao u težoj atmosferi‘

Piše Sport SD
15. listopada 2023. - 10:04

U jučerašnjoj utakmici u Budimpešti pred 67.215 gledatelja Mađarska je u spektakularnoj atmosferi pobijedila Srbiju 2:1 u sedmom kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

Ovim bodovima se Mađarska značajno približila plasmanu, a Srbiji preostaje borba za drugu poziciju protiv Crne Gore, s kojom igra u utorak u Beogradu.

Mađari su poveli u 21. minuti preko Barnabasa Varge. Srbi su izjednačili u 33. golom Strahinje Pavlovića, ali samo minutu kasnije Roland Sallai prekrasno je pogodio za konačnih 2:1. Briljantni pogodak pogledajte OVDJE.

Srpski centarfor Aleksandar Mitrović nakon utakmice je govorio o atmosferi na stadionu:

- Dugo nisam igrao u težoj atmosferi. Nadam se da će takva biti u Beogradu.

27. travanj 2024 12:59