Strani nogometliga prvaka

Nogometne legende pokušale izgovoriti ime Crvene zvezde, studio se tresao od smijeha, pogledajte

Piše Sport SD
20. rujna 2023. - 09:35

Manchester City pobjedom je krenuo u obranu europskog naslova, na domaćem travnjaku slavili su protiv Crvene zvezde rezultatom 3:1.

Zvezda je povela u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, zabio je Osman Bukari, ali u nastavku uslijedio je preokret Cityja, Julian Alvarez bio je dvostruki strijelac, a Rodrigo Hernandez postavio je konačan rezultat.

U studiju CBS-a gdje se pratila i komentirala utakmica, voditelji emisije imali su dosta problema s izgovorom imena beogradske momčadi. Nogometne legende Thierry Henry, Jamie Carragher i Micah Richards pokušali su izgovoriti ime Crvena zvezda, Henry je donekle uspio, dok su ostali pokušaji izazvali smijeh u studiju.