Strani nogometNapokon slavlje

Konačno pobjeda u ‘Kazalištu snova‘: Manchester United pobijedio, dva premierligaša šokantno ispala iz Kupa

Piše HINA
26. rujna 2023. - 23:36

Premda suparnik nije bio lagan, ali nogometaši Manchester Uniteda jednostavno su prošli 3. kolo engleskog Liga kupa te su na svom Old Traffordu svladali Crystal Palace 3:0.

Nakon prvog poluvremena klub iz Manchestera je imao dva gola prednosti. Strijelci su bili Garnacho u 21. i Casemiro u 27. minuti, a sve je bilo riješeno početkom nastavka kada je Martial u 55. postavio konačnih 3:0.

Prvoligaš Wolverhampton je ispao od drugoligaša Ipswicha kod kojeg je poražen 2-3. Ispao je Wolverhampton premda je vodio 2-0 nakon samo petnaest minuta igre. Strijelci su bili Hee-Chan u 4. i Toti Gomes u 15. minuti. No, potom je uslijedio preokret, do kraja poluvremena su izjednačili Hutchinson i Ladapo, dok je Taylor u 58. minuti zabio za slavlje Ipswicha od 3-2.

Preostale utakmice ovog trećeg kola na rasporedu su u srijedu.

29. travanj 2024 06:07