Strani nogometprošao i eintracht

Freiburg priredio veliku senzaciju izbacivši Bayern u četvrtfinalu Kupa, prva im je to pobjeda u povijesti u Munchenu

4. travnja 2023. - 23:00

Nogometaši Freiburga priredili su senzaciju izborivši plasman u polufinale njemačkog Kupa nakon što su u četvrtfinalnom ogledu u Munchenu pobijedili Bayern sa 2-1.

Nakon što je debitirao velikom 4-2 pobjedom protiv najvećeg rivala Borussije Dortmund, novi trener bavarskog sastava Thomas Tuchel doživio je šokantno ispadanje u četvrtfinalu Kupa. Prvo za Bayern u ovom stupnju natjecanja nakon 2009. godine.

Bila je to prva pobjeda Freiburga protiv Bayerna u posljednjih 14 susreta, te prva u povijesti u Munchenu u 24. pokušaju.

Bayern je poveo u 19. minuti golom Dayota Upamecana, no devet minuta kasnije izjednačio je Nicolas Hofler. U nastavku susreta Bavarci su dominirali i pogodak je visio u zraku, no gosti su odolijevali.

Thomas Muller je u 33. minuti mogao vratiti Bavarce u nov...

29. travanj 2024 20:37