Strani nogometcoutinho show

Bavarcima pomogao pad RB Leipziga: branitelj naslova teškom mukom došao do bodova kod 'fenjeraša'

28. rujna 2019. - 22:06

Njemački nogometni velikan Bayern Munchen, kojeg vodi hrvatski stručnjak Niko Kovač, preuzeo je vodstvo na ljestvici Bundeslige nakon što je u susretu šestog kola na gostovanju pobijedio 'fenjeraša' Paderborn sa 3-2. Bavarcima je pomogao domaći poraz dosadašnjeg lidera RB Leipziga koji je na svom travnjaku izgubio od Schalkea sa 1-3. Zanimljivo, i u preostale tri utakmice slavili su gosti.

Aktualni njemački prvak teškom mukom je osvojio bodove na Benteler Areni i do posljednjih sekunda je strahova od izjednačenja. Bayern je poveo u 15. minuti golom Sergea Gnabryja na asistenciju Philippea Coutinha. U 55. minuti Gnabry je uzvratio Coutinhu za asistenciju i tada se činilo kako će Bavarci lagano do bodova.

No, Kai Proger je u 68. minuti vratio neizvjesnost, a samo minutu kasnije...

26. travanj 2024 11:16