Strani nogometpreiership

Liverpool zadržao pobjednički hod, City je dominirao: dva velikana vodila, ali su na kraju ostali bez punog plijena

1. rujna 2019. - 01:14
2019-08-31T000000Z_824082770_RC1939F23BC0_RTRMADP_3_SOCCER-ENGLAND-BUR-LIV-REPORT.JPG

U 4. kolu Premier lige Liverpool je u subotu u gostima kod Burnleyja slavio sa 3-0, te je zadržao stopostotan učinak i vratio se na prvo mjesto prvenstvene ljestvice.

Gosti su poveli u 33. minuti. Trent Alexander-Arnold ubacio je u kazneni prostor, lopta je okrznula napadača Burnleyja Chris Wooda i završila u mreži. Preostala dva pogotka Liverpool je postigao iz kontranapada, a strijelci su bili Sadio Mané (37) i Roberto Firmino (80).

Chelsea ponovno nije imao sreće. U susretu protiv Sheffield Uniteda vodio je 2-0 golovima Tammyja Abrahama (19, 43). Na startu drugog poluvremena smanjio je Callum Robinson (46), a u samoj završnici susreta, u 89. minuti, stoper Chelseaja Kurt Zouma postiže autogol za konačnih 2-2. Mateo Kovačić bio je u početnoj postavi i igrao je za Chelsea do 83. ...

26. travanj 2024 06:13