PSG teškom mukom do pobjede, Lille izveo pravo malo čudo na gostovanju u Nantesu

1. travnja 2019. - 09:12

Francuski nogometni prvak PSG pobijedio je na gostovanju Toulouse sa 1-0 u susretu 30. kola Le Championnata, a preokret kola ostvario je Lille koji je na gostovanju u Nantesu gubio 0-2, ali je na koncu slavio sa 3-2.

PSG, koji je u Toulouse doputovao bez šestorice prvotimaca (Neymar, Cavani, Di Maria, Meunier, Dani Alves, Draxler), je teškom mukom stigao do nova tri boda.

Pitanje pobjednika odlučio je Kylain Mbappe u 74. minuti na asistenciju Thila Kehrera. Toulouse je kod rezultata 0-0 u 54. minuti imao sjajnu priliku, no Yaya Sanogo je promašio zicer.

Lille je na gostovanju kod Nantesa slavio sa 3-2 premda je domaćin imao vodstvo 2-0. Nantes je imao i jedanaesterac u 82. minuti za 3-3, ali je Valentin Eysseric prebacio gol.

Nantes, kojeg vodi Vahid Halilhodžić, je poveo u 54. minuti ...

26. travanj 2024 11:42