Strani nogometTALIJANSKO PRVENSTVO

Juve slavio, Ronaldo nije zabio: minimalna pobjeda lidera u Bologni

24. veljače 2019. - 18:07
2019-02-24T153144Z_855499858_RC1F6D2B2690_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-BGN-JUV.JPG

U susretu 25. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je na gostovanju pobijedio Bolognu sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Paulo Dybala u 67. minuti. Mario Mandžukić  je za Juve odigrao cijeli susret kao kapetan.

U susretu između Sassuola i SPAL-a nije bilo pobjednika, susret je završio 1-1. Peluso je doveo domaćine u vodstvo u 43. minuti, a izjednačio je Petagna u 68. minuti iz jedanaesterca. Domaćin je od sudačke nadoknade bio s igračem manje nakon što je isključen Alfred Duncan. Lorenco Šimić nije nastupio za SPAL.

Chievo i Genoa su odigrali bez golova, a Adrian Šemper nije nastupio za domaći sastav.

U ranije odigranom susretu nogometaši Sampdorije pobijedili su kao domaćini Cagliari sa 1-0. Strijelac pobjedničkog pogotka bio je Quagliarella koji je u 66. minuti b...

26. travanj 2024 13:16