Strani nogometkup kralja

Girona se dobro držala na Santiago Bernabeuu, Real slavio nakon furiozne završnice

25. siječnja 2019. - 08:36

Nogometaši Real Madrida na svom su Santiago Bernabeuu pobijedili su Gironu sa 4-2 u prvoj utakmici četvrtfinala španjolskog Kupa kralja, a dva pogotka za Madriđane postigao je kapetan Sergio Ramos.

Girona je povela u 7. minuti pogotkom Lozana. Real je izjednačio u 18. minuti preko Lucasa Vazqueza. U 42. minuti Sergio Ramos je bio siguran izvođač kaznenog udarca za prvo vodstvo Reala na utakmicu.

Gosti su ponovno prvi stigli do gola i u nastavku. U 66. minuti jedanaesterac je dosuđen i za Gironu, a pogodak je postigao Granell. Prednost Realu za uzvrat donijeli su Sergio Ramos i Karim Benzema pogocima u 77. i 80. minuti.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić bio je u početnoj postavi Reala, a igrao je do 63. minute, kada ga je zamijenio Toni Kroos.

U utorak je Getafe sa 1-0 po...

26. travanj 2024 23:43