Thuramov sin senzacionalno izbacio PSG na Parku prinčeva, Bašiću 10 minuta u pobjedi Bordeauxa

10. siječnja 2019. - 09:22

Nogometaši Guingampa priredili su senzaciju pobijedivši u polufinalu Liga kupa na Parku prinčeva PSG sa 2-1 u susretu u kojem su dosuđena tri jedanaesterca za goste. Plasman u polufinale izborili su i Monaco, te Bordeaux pridruživši se Strasbourgu kojem je to uspjelo u utorak.

Očekivala se uvjerljiva pobjeda branitelja naslova, no 'fenjeraš' Le Championnata je priredio senzaciju.

PSG je poveo u 62. minuti golom Neymara, a samo minutu ranije gosti su imali kazneni udarac, ali je Marcus Thuram prebacio cijeli gol. Gosti su izjednačili u 81. minuti iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Yeni N'Gbakoto. Kada se već činilo kako će susret završiti 1-1, gosti su u sudačkoj nadoknadi dobili i treći kazneni udarac, a izborio ga je Thuram. Sin legendarnog francuskog braniča odlučio je pono...

26. travanj 2024 09:57