Inter slavio u derbiju pogotkom u sudačkoj nadoknadi, Napoli utakmicu završio s dva igrača manje

27. prosinca 2018. - 08:58

U derbiju 18. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je kao domaćin svladao Napoli sa 1-0 (0-0) golom Lautara Martineza u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Akciju za pogodak započeo je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović koji je poslao preciznu loptu do Keitea Baldea na lijevo krilo, a Baldeov ubačaj Lautaro je uspio poslati u mrežu.

Brozović je odigrao čitavu utakmicu za Inter, Ivan Perišić je igrao za "crno-plave" do 74. minute, dok je Šime Vrsaljko ostao na klupi pobjedničkog sastava, baš kao i Marko Rog kod poraženog Napolija.

Napoli je susret završio s dva igrača manje jer su isključeni Koulibaly u 82. i Insigne u petoj minuti nadoknade.

Ovom pobjedom treći Inter se približio drugom Napoliju na pet bodova, razlike, Inter ima 36, a Napoli 41 bod. Vodeći je Juv...

27. travanj 2024 02:04