Strani nogometobećanje igraču

Skandalozna izjava suca pokrenula lanac sumnji: Ako je zaista bio jedanaesterac, dosudit ću vam dva u drugom poluvremenu

Piše R.R.
19. studenog 2018. - 17:00
2018-11-17T175017Z_213562703_RC1A80B45C00_RTRMADP_3_SOCCER-UEFANATIONS-TUR-SWE.JPG

Napadač Švedske Marcus Berg svojom je izjavom pokrenuo lavinu zbivanja nakon dvoboja u Ligi nacija u kojem je njegova reprezentacija rezultatom 1:0 u gostima slavila kod Turske. Švedi su zabili gol u 71. minuti iz kaznenog udarca i ostali u utrci za prvo mjesto, ali samo pobijede u utorak Rusiju.

No više od rezultata i kombinacija odjeknula je nogometni svijetom razgovor između Berga i suca dvoboja Istvana Kovacsa na poluvremenu susreta. Naime Berg nije mogao povjerovati u jednu Kovacsevu odluku da ne dosudi kazneni udarac nakon što je napadač Al Aina srušen u kaznenom prostoru. Razgovor koji je vodio i kasnio ga urbi et orbi prezentirao svijetu zabrinut će svakako čelnel jude UEFA-e.

- Za mene je u prvom dijelu trebao dosuditi očiti jedanaesterac. Spotaknuo se i srušio me, a bi...

04. svibanj 2024 03:47