Strani nogometrakitić isključen

Šokantan poraz Barcelone na Camp Nou: Betis uspio nešto što se nije dogodilo u zadnjih 15 godina

11. studenog 2018. - 19:55
2018-11-11T171320Z_1518938972_RC1F2A5731A0_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-FCB-BET.JPG

Nogometaši Real Betisa priredili su senzaciju pobijedivši na Camp Nou Barcelonu sa 4-3 u susretu u kojem je hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić zaradio crveni karton u 82. minuti.

Bila je to prva Betisova pobjeda na Camp Nou u posljednjih 20 godina, a posljednji put Barcelona je svom travnjaku u prvenstvu primila četiri gola u travnju 2003. godine od Deportiva (2-4).

Gosti su doputovali u Barcelonu s nizom od četiri kola bez pobjede i očekivala se lagana pobjeda španjolskog prvaka. No, uslijedila je nevjerojatna utakmica u kojoj su gosti kaznili sve Barcine pogreške. Betis je vodio 2-0 i 3-1 i 4-2, Barca je tri puta smanjivala na gol zaostatka, ali više od toga nije uspjela.

Betis je poveo 2-0 golovima Juniora Firpo (20) i Joaquin (34), a u 68. minuti je smanjio Leo Messi iz kaz...

26. travanj 2024 19:34