Strani nogometkontinuitet

Potvrđuje dobru golgetersku formu: hrvatski reprezentativac svojim golovima vuče Hoffenheim

11. studenog 2018. - 15:00
2018-11-07T213222Z_1141971138_RC15E4A5AFE0_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-LYO-TSG.JPG

Hrvatski napadač Andrej Kramarić nastavio je dobru golgetersku formu i bio je strijelac za Hoffenheim, koji je u subotu u 11. kolu Bundeslige svladao Augsburg sa 2-1.

Kramarić, koji je prije tri dana bio strijelac u Ligi prvaka protiv Lyona (2:2), doveo je u vodstvo Hoffenheim u 65. minuti. Gosti su izjednačili preko Alfreda Finnbogasona (69), a pobjedu Hoffenheimu donio je Reiss Nelson u 83. minuti. Još dva puta Kramarić se mogao upisati u strijelce, u 52. i 82. minuti, ali njegovi pokušaji bili su trunku neprecizni.

Predzadnja Fortuna iz Duesseldorfa je sa 4-1 svladala Herthu, koja je od 41. minute imala igrača manje jer je isključen branič Maximilian Mittelstadt. Davor Lovren, mlađi brat Dejana Lovrena, nije bio u sastavu Fortune. Francuski napadač Alassane Plea bio je trostruk...

27. travanj 2024 00:26