Strani nogometeuropska liga

Eintracht, Lazio i Chelsea osigurali prolaz

8. studenog 2018. - 22:38
Eintracht

Nogometaši Eintrachta, Lazija i Chelsea osigurali su prolaz u 16-inu finala Europske lige nakon četiri kola natjecanja po skupinama.

Eintracht je u skupini H na gostovanju na Cipru pobijedio Apollon Limassol sa 3-2 upisavši i četvrtu pobjedu. Strijelci za goste bili su Luka Jović (17), Sebastien Haller (55) i Mijat Gaćinović (58), dok je oba golova za domaći sastav zabio Emiliano Zelaya (71, 90+3). Nijemci su od 81. minute igrali bez isključenog Marca Stendera. Anton Maglica je igrao prvo poluvrijeme za Apollon, dok je za goste Ante Rebić igrao od 66. minute.

U drugom susretu iz ove skupine Lazio je u Rimu pobijedio Marseille sa 2-1. Marco Parolo (45+1) i Joaquin Correa (55) zabili su za rimski sastav, dok je za OM pogodak postigao Florian Thauvin (60). Milan Badelj nije nastupi...

26. travanj 2024 15:44