Strani nogometčudesni suarez

Barca demolirala Real u El Clasicu

28. listopada 2018. - 19:30
barca

Barcelona je u velikom španjolskom derbiju uz hat-trick Luisa Suareza 'razbila' Real Madrid s 5:1 te vjerojatno i presudila Realovu treneru Julenu Lopeteguiju. Jer, 'kraljevski klub' je doživio treći prvenstveni poraz u nizu (!), te četvrti u zadnjih pet kola.

Katalonci su na poluvremenu imali vodstvo 2:0, no Madriđani su puno bolje ušli u drugo poluvrijeme, smanjili su rezultat i bili blizu izjednačenja. Tko zna kako bi utakmica završila da je Luka Modrić bio samo malo precizniji u 56. minuti, kada je pogodio stativu, ili da je Karim Benzema 12 minuta poslije bolje pucao glavom iz blizine.

No, nakon toga je Suarez zabio svoj drugi gol i Real se raspao, mogao je 'kraljevski klub' primiti i više golova.

Prvi 'el clasico' bez Lea Messija i Cristiana Ronalda nakon čak 11 godina potv...

26. travanj 2024 19:52