Strani nogometkvalifikacije za EL

Zanimljiva večer: nekadašnji napadač Hajduka strijelac i asistent, FCSB poražen kod Rapida, Sarpsborg bolji od Maccabija TA

24. kolovoza 2018. - 01:14
dinamo_hajduk73-011213

Hrvatski nogometaš Anton Maglica bio je strijelac i asistent za ciparski Apollon iz Limassola u prvoj utakmici 4. pretkola Europske lige u 2-3 porazu na gostovanju kod Basela.

Maglica je postigao pogodak za 1-1 u 49. minuti i asistirao Papoulisu u 53. za vodstvo Apollona od 2-1. No, do kraja utkamice domaći su uspjeli preokrenuti, dvostruki strijelac za Basel bio je Van Wolfswinkel (6, 69), a jedan gol postigao je Cumart (84). Maglica je igrao za Apollon do 72. minute.

Asistenciju je upisao i Ante Erceg u 2-5 porazu Brondbyja na gostovanju kod Genka. Erceg, koji je igrao do 72. minute, bio je dodavač za pogodak Wilczeka u 51. minuti za prednost Brondbyja od 2-1. Za Brondby je čitavu utakmicu igrao Josip Radošević.

Domagoj Vida igrao je svih 90 minuta za Besiktas je u 1-1 remiju na go...

26. travanj 2024 19:35