Strani nogometspektakl na San Siru

Veliki preokret u zadnjih pet minuta: 'Stara dama' stigla do pobjede u derbiju d'Italija

29. travnja 2018. - 01:08
2018-04-28T210210Z_1464288045_RC11BE9FC810_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-INT-JUV.JPG

U derbiju 35. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je na gostovanju u Milanu pobijedio Inter 3-2 postigavši dva gola u posljednjih pet minuta utakmice.

Bio je to fantastičan susret u kojem je Juventus imao 1-0 i igrača više, Inter je potom okrenuo rezultat u svoju korist, da bi Juve u posljednjih pet minuta susreta zabio dva gola za važnu pobjedu koja ga ostavlja na vrhu Serie A.

Za oba sastava su bodovi bili iznimno važni. Juventus se bori s Napolijem za naslov prvaka, a Inter s rimskim klubovima Romom i Lazijem za Ligu prvaka.

Juve je poveo u 13. minuti lijepim golom Douglasa Coste, a kada je pet minuta kasnije domaćin ostao s igračem manje činio se kako će torinska 'Stara dama' osvojiti možda i ključne bodove u borbi za 'scudetto'. Isključen je Matias Vecino zbog grubog...

27. travanj 2024 02:13