Ronaldo 'ukrao' gol Modriću

Piše (H)
19. travnja 2018. - 01:45
Ronaldo

U susretu 33. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid i Athletic Bilbao su na stadionu Santiago Bernabeu odigrali 1-1, a najzaslužniji za izjednačujući pogodak Reala u 87. minuti bio je Luka Modrić.

Gosti su poveli u 14. minuti golom Inakija Williamsa koji je odlično reagirao ispred Keilora Navasa. Real je u nastavku susreta imao čak 70 posto posjeda lopte, te 28 udaraca prema suparničkim vratima, ali je baskijski sastav sve do same završnice odolijevao napadima 'Kraljevskog kluba'

Ipak, Real je izjednačio u 87. minuti. Luka Modrić je pucao s ruba kaznenog prostora, a Cristiano Ronaldo petom dodirnuo loptu koja je završila u golu. Bio bi to pogodak i da portugalski majstor nije dirao loptu.

Modrić je odigrao cijeli susret, dok Mateo Kovačić nije ulazio u igru.