Perišić i Brozović zabili za pobjedu Intera

Piše (H)
18. travnja 2018. - 00:54
Perišić

Nogometaši Intera iz Milana uspeli su se na treće mjesto ljestvice talijanskog prvenstva 4-0 (1-0) domaćom pobjedom protiv Cagliarija u prvoj utakmici 33. kola Serie A, a po jedan pogodak postigli su hrvatski reprezentativci Marcelo Brozović i Ivan Perišić.

Brozović je pogodio za 3-0 preciznim udarcem sa 15-ak metara s lijeve strane kaznenog prostora gostiju. Četvrti je to Brozovićev pogodak ove sezone, a posljednjeg je postigao upravo protiv Cagliarija na Sardiniji 25. studenoga prošle godine.

Perišić je postavio konačni rezultat u 90. minuti nakon kombinacije s Brozovićem na lijevom krilu. Za Perišića je to bio 10. pogodak u Serie A ove sezone.

Inter je poveo sa 2-0 ranim pogocima u oba poluvremena, a strijelci su bili Carcelo (3) i Icardi (49).