Strani nogometprijateljske utakmice

Šveđani kod kuće izgubili od Čilea, slavlje Kosova

24. ožujka 2018. - 22:32

Sudionici Svjetskog nogometnog prvenstva Švedska i Južna Koreja doživjeli su poraze u prijateljskim utakmicama igranim u subotu.

Šveđani su kod kuće izgubili od Čilea s 1-2, a pobjednički gol za Južnoamerikance zabio je Marcos Bolados u zadnjoj minuti susreta. Čileanci su u 22. minuti poveli sjajnim golom Artura Vidala, a samo minutu kasnije izjednačio je Ola Toivonen.

Južna Koreja je izgubila također 1-2 na gostovanju u Belfastu kod Sjeverne Irske. Chang-Hoon Kwon je doveo goste u vodstvo u 7. minuti, ali su uporni Irci preokrenuli pogocima  Min-Jae Kima (20) u vlastitu mrežu i debitanta Paula Smytha u 86. minuti.

U ostalim susretima Armenija i Estonija su u Erevanu odigrali 0-0, dok je u Tbilisiju Gruzija demolirala Litvu s 4-0 golovima Giorgia Papunashvilija (15), Gi...

26. travanj 2024 06:06