Luda večer u Francuskoj: Marseille u sjajnoj utakmici preokrenuo vodstvo Nice, Lyon ispustio pobjedu

2. listopada 2017. - 10:50

U derbiju osmog kola francuskog nogometnog prvenstva, okršaju klubova s Azurne obale Marseille je na gostovanju pobijedio Nicu 4-2 premda je nakon 16 minuta gubio 0-2.

Bila je to fantastična utakmica sa šest golova, promašenim kaznenim udarcem, isključenjem, te još niz sjajnih prilika na obje strane.

Domaćin je već nakon 16 minuta vodio 2-0 golovima Balotellija (4) i Serija (16). Međutim, Marseille je do konca poluvremena okrenuo rezultat golovima Ocamposa (26, 44) i Lees Meloua (41-ag). Na otvaranju drugog dijela OM je zabio i četvrti pogodak, a strijelac je bio Luiz Gustavo.

Isti je igrač u 66. minuti 'pocrvenio' pruživši domaćinu tračak nade. Međutim, kada je Plea u 83. minuti promašio jedanaesterac nade domaćina u povratak su nestale. Do kraja susreta Marseille je saču...

26. travanj 2024 06:25