Juventus prosuo veliko vodstvo i prepustio vrh prvenstvene ljestvice, Mandžukiću poništen gol

2. listopada 2017. - 10:19

U posljednjem susretu sedmog kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta i Juventus su odigrali 2-2 nakon što je torinski sastav vodio 2-0.

Juve je poveo u 21. minuti golom Filippa Bernardeschija koji je iskoristio slabu reakciju domaćeg vratara Etrita Berishe.

Dybala je pucao, Berisha je odbio loptu, a Bernardeschi pospremio odbijanac. Samo tri minute kasnije bilo je 2-0. Mandžukić je lijepo uposlio Dybalu, a ovaj produžio do Gonzala Higuaina koji je majstorski zabio za 2-0.

U 31. minuti Atalanta je smanjila nakon loše reakcije Buffona. Gomez je pucao iz slobodnog udarca, Buffon je poput Berishe kratko odbio, a Caldara zabio odbijanac. Domaćin se u potpunosti vratio u susret u 67. minuti golom Bryana Cristantea.

Gomez je ubacio pred torinska vrata, a Cristante zakucao glavom p...

26. travanj 2024 17:09