Suba nije uspio, Buffon i Higuain vode Juve u finale

Piše D.Pe., (H)
4. svibnja 2017. - 00:30
monaco juventus

Nogometaši Juventusa u prvoj su utakmici polufinala Lige prvaka kao gosti u Monte Carlu svladali Monaco sa 2-0 (1-0) i tako napravili veliki korak ka plasmanu u finale koji će se igrati 3. lipnja u Cardiffu.

Strijelac oba gola bio je argentinski napadač Gonzalo Higuain u 29. i 59. minuti.Mario Mandžukić odigrao je svih 90 minuta za Juventus, dok je Danijel Subašić branio čitavu utakmicu za Monaco.Uzvratna utakmica igrat će se 9. svibnja u Torinu

U velikom okršaju najboje obrane i najboljeg napada Lige prvaka pobjedu je odnijela granitna talijanska obrana. Juventus je i nakon Monte Carla ostao jedna momčad koja još nije primila gol u nokaut-fazi, dok je s dva gola Higuaina prekinut niz nepobjediosti na domaćem terenu.

Prvu veliku priliku za Monaco  popustio je Mpabbe u 16. min...

26. travanj 2024 05:13