Strani nogometLAGANI POSAO

Mandžukić briljira: gol i asistencija, Juventus uvjerljivo gazi prema tituli

24. travnja 2017. - 01:09
2017-04-23T200323Z_2119667580_RC1EB5EDCB80_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-JUV-GEN.JPG

U susretu 33. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je bez previše problema porazio Genou 4-0, a hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić postigao je pogodak i upisao asistenciju.

Juve je lagano stigao do pobjede protiv Genoe koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić.

Torinska 'Stara dama' je već u prvom poluvremenu zabila tri gola, a u nastavku potvrdila pobjedu s još jednim golom.

Domaćin je stigao do vodstva u 17. minuti nakon što je Ezequiel Munoz gurnuo loptu u vlastitu mrežu. Samo minutu kasnije Paulo Dybala je zabio za 2-0, a u 41. minuti među strijelce se upisao i Mandžukić. Bio je to njegov šesti pogodak ove sezone. U drugom dijelu pogodak za Juve zabio je i Leonardo Bonucci u 64. minuti na dodavanje hrvatskog napadača koji je igrao do 82. minute.