PSG razbio Guingamp, nastavlja se mrtva trka tri momčadi

10. travnja 2017. - 10:23
matuidi.JPG

U posljednjem susretu 32. kola francuskog nogometnog prvenstva Paris St Germain je pobijedio Guingamp 4-0 vrativši se na drugo mjesto Le Championnata.

PSG se mučio u prvom poluvremenu protiv Guingampa, a onda u razmaku od 56. do 60. minute riješio pitanje pobjednika. Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Edison Cavani (60, 70), a Urugvajac je upisao i asistenciju za Angela di Mariju (56). Posljednji pogodak postigao je Matuidi u 90. minuti

U preostala dva susreta koja su igrana u nedjelju nije bilo pobjednika. Toulouse i Marseille su odigrali bez golova, dok su St Etienne i Nantes remizirali 1-1. Gosti su poveli u 15. minuti golom Prejucea Nakoulme, a izjednačio je Benjamin Corgnet u 70. minuti.

Na ljestvici vodi Monaco sa 74 boda, PSG ima 71, a Nica je treća sa 70 bodova. Zatim sl...

26. travanj 2024 02:31