Strani nogometopet ramos

Real se ponovno spasio u posljednjim minutama

10. prosinca 2016. - 23:45
sramos.JPG

Nogometaši Real Madrida pobijedili su u 15. kolu Primere na svom Bernabeu Deportivo s 3-2, a s 35. uzastopnom utakmicom bez poraza u svim natjecanjima oborili su i klupski rekord.

Bez Cristiana Ronalda, Luke Modrića, Karima Benzeme i Garetha Balea Real se jako mučio protiv Deportiva, koji je vodio do 84. minute s 2-1, da bi pobjedu Realu donio Sergio Ramos u sudačkoj nadoknadi.

Real je poveo fantastičnim udarcem Alvara Morate u 50. minuti, no onda su gosti u samo dvije minute došli do dva gola. U 63. minuti Joselu je pogodio same rašlje, a u 65. minuti isti igrač je isoristio kontru za šokantno vodstvo momčadi iz La Corune. U 84. minuti Real je izjednačio zahvaljujući mladom napadaču iz Dominikanske Republike Mariana Mejie koji je ramenom uspio pogoditi mrežu gostiju, da bi u 93. m...

26. travanj 2024 04:32