Španjolska uvjerljiva protiv Turske

18. lipnja 2016. - 00:53
dohhhh

Španjolski nogometaši prošli su u osminu finala EURA nakon što su u susretu 2. kola D skupine u Nici pobijedili Tursku s 3-0 (2-0).

Pogotke su za Španjolce dali Alvaro Morata (34, 48) i Nolito (37).

Španjolci su sigurnom pobjedom protiv Turske (3-0), njihovom drugom na prvenstvu, ušli u osminu finala, pa će im zadnja utakmica protiv Hrvatske 21. lipnja u Bordeauxu biti nevažna barem glede prolaska skupine. U Nici su Turci mogli doživjeti puno veći poraz, ali su ih Španjolci "poštedjeli", pogotovu u drugom dijelu.

Od prve minute Španjolci su krenuli po pobjedu, a Turci nisu imali nikakvog odgovora na igru europskih prvaka. Nakon niza prilika Španjolci su u tri minute - od 34. do 37. - postigli dva gola i riješili pitanje pobjednika. Prvi pogodak je preciznim udarcem glavom ...

26. travanj 2024 10:52