Strani nogometLudnica na oproštaju

Bilićev West Ham preokretom srušio United

11. svibnja 2016. - 01:38

Nogometaši West Ham Uniteda nakon 112 godina oprostili su se od stadiona Upton Park i na oproštaju u sjajnom susretu pobijedili su Manchester United 3:2, te tako ostali u igri za plasman u Europu.

Domaćin je u odgođenom susretu 35. kola poveo u 10. minuti golom Diafre Sakha, a do konca poluvremena momčad Slavena Bilića je imala još dvije sjajne prilike. United je promašaje domaćina kaznio u 51. minuti brzom kontrom koju je realizirao Anthony Martial.

Potpuni preokret dogodio se u 72. minuti kada je francuski napadač po drugi put zatresao mrežu domaćina. Radost gostiju kratko je trajala, Bilićeva momčad je četiri minute kasnije izjednačila, za 2:2 zabio je Michail Antonio. Novi preokret dogodio se u 81. minuti kada je domaćin ponovo stigao do vodstva, a strijelac je bio Winston Re...

08. svibanj 2024 13:53