ATP Miami: Ćorić bez 2. kola

Piše (H)
24. ožujka 2016. - 22:03
coric_fognini35-2

Hrvatski tenisač Borna Ćorić nije se uspio plasirati u 2. kolo velikog ATP turnira u Miamiju, on je u susretu 1. kola izgubio od Uzbekistanca Denisa Istomina sa 6-4, 5-7, 5-7 nakon dva sata i 45 minuta igre.

Bio je ovo drugi međusobni susret Ćorića i Istomina i prva pobjeda Uzbekistanca, koji je tako stigao do prve ovogodišnje pobjede na ATP Touru.

U prva dva seta Ćorić je dva puta oduzimao servis suparniku, ali dok je u prvom jednom izgubio igru na svom početnom udarcu, u drugom je čak tri puta pokleknuo.

Ćorić je u prvom setu prvi stigao do prednosti povevši sa 3-2, no odmah potom je odigrao vrlo loše na svom servisu i ekspresno izgubio stečenu prednost. No, to ga nije poljuljalo, jer je kod rezultata 3-3 ostvario novi "break", a potom daleko koncentriranije zadržao prednost d...

26. travanj 2024 16:18