Guardiola o preokretu Bayerna: Bilo nam je lakše kad je Mandžukić ušao u igru

Piše PSD
17. ožujka 2016. - 12:19
man00

Veliku dramu vidjeli smo sinoć na Allianz Areni u Münchenu, Bayern je nakon produžetaka s 4:2 bio bolji od Juventusa i plasirao se u četvrtfinale Lige prvaka. No, goste su minute dijelile od prolaza, sve do 73. minute imali su za domaće šokantnih 0:2, a Bavarci su gol za 2:2 i produžetke zabili u sudačkoj nadoknadi!

U produžecima je Bayern s dva pogotka ipak prošao dalje. Suprotno najavama, Mario Mandžukić nije igrao od početka, zbog problema s preponama ušao je tek u 72. minuti.

Upravo ulazak Mandžukića u igru, trener Bayerna Pepe Guardiola je označio kao ključan trenutak koji je preokrenuo utakmicu u njihovu korist:

- Bilo nam je teško nositi se s Moratom, ali kad je Mandžukić ušao bilo je lakše kontrolirati igru. Mandžukić je opasan u kaznenom prostoru, ali ne daleko o...

26. travanj 2024 10:43