Gol i ozljeda Čopa, Pletikosa debitirao za Deportivo

3. ožujka 2016. - 00:27
hrvatska_skotska105-070613

Hrvatski nogometni reprezentativac Duje Čop bio je strijelac za Malagu drugo kolo zaredom u Primeri, ali usto se i ozlijedio, a njegov je sastav izgubio na svojoj La Rosaledi od Valencije sa 1-2 (1-1).

Čop je doveo Malagu u vodstvo u 14. minuti, ali je u 23. zamijenjen zbog ozljede mišića. Ovo mu je ukupno treći pogodak u Primeri, a drugi u samo četiri dana, bio je strijelac i u subotnjem remiju kod Real Sociedada u San Sebastianu. No, Malaga nije uspjela zadržati vodstvo, do poluvremena je Valencia poravnala autogolom Kamenija (41-ag), a pobjedu gostima u nastavku donio je Čerišev (50).

Malaga je 11. na ljestvici sa 32 boda, dva manje od devete Valencije.

Bivši vratar hrvatske reprezentacije Stipe Pletikosa debitirao je za Deportivo u 1-4 porazu na gostovanju kod Athletica u Bilb...

05. svibanj 2024 04:56