Španjolska: gol Duje Čopa za bod Malage

Piše H
28. veljače 2016. - 10:20
reprezentacija8-061015-(1)

Hrvatski napadač Duje Čop bio je strijelac za Malagu u 26. kolu španjolskog nogometnog prvenstva u 1-1 (0-0) remiju na gostovanju kod Real Sociedada u San Sebastianu.

Čop je doveo svoju momčad u vodstvo u 56. minuti kada je iz blizine zakucao loptu u mrežu nakon odličnog ubacivanja Rosalesa, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu. Na 1-1 poravnao je Agirretxe u 81. minuti.

Ovo je bio drugi Čopov pogodak u Primeri, a igrao je do 85. minute.

Malaga je sada 11. na ljestvici sa 32 boda, koliko ima i 10. Deportivo, dok je Real Sociedad deveti sa 34 boda.

U derbiju je madridski Atletico kao gost na Santiago Bernabeu svladao gradskog suparnika Reala sa 1-0, a jedini gol na utakmici postigao je Antoine Griezmann u 53. minuti. Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta za Real, dok je Mateo Kovačić...

26. travanj 2024 06:01