Strani nogometu 120. minuti

Slaven Bilić izbacio Liverpool iz Kupa

10. veljače 2016. - 00:25

Nogometaši West Hama predvođeni hrvatskim stručnjakom Slavenom Bilićem izborili su plasman u osminu finala engleskog FA kupa nakon što su u ponovljenom dvoboju 4. kola na Boleyn Groundu nakon produžetaka pobijedili Liverpool 2-1.

Junak utakmice bio je Angelo Obinze Ogbonna koji je pobjednički pogodak postigao u 120. minuti utakmice.

Prije devet dana Liverpool i West Ham su na Anfieldu odigrali bez golova, pa je utakmica ponovljena, ali ovoga puta na travnjaku 'Čekičara'. Niti večeras nije bilo pobjednika u regularnih 90 minuta igre. Susret je završio 1-1, pa je pitanje pobjednika razriješeno u produžetku u kojem su 'čekičari' stigli do gola i velikog slavlja.

Bio je to već četvrti ogled 'Hammersa'  i 'Redsa' ove sezone i Liverpool niti jednom nije slavio. West Ham je u prv...

25. travanj 2024 04:19