Strani nogometu bijelom svijetu

Bivši hajdukovci efikasni u svojim klubovima, Roguljić ove sezone zabio 12 golova

Piše F. V.
18. veljače 2020. - 07:05

Dva gola i jednu asistenciju upisao je Ante Roguljić (23) za Trenčin u uvjerljivom 8:1 trijumfu nad sastavom Zemplin Michalovce koji su preskočili na tablici. Trenčin je trenutno petoplasirani sastav slovačke lige.

Bivši nogometaš Hajduka je na otvaranju drugog dijela sezone zabio prvi gol u 10. minuti glavom te onaj za 3:1 s 14-15 metara u 51. minuti ogleda, dok je tri minute poslije i asistirao za četvrti gol. Ove sezone zabio je 12 golova za Trenčin, po šest u ligi i kupu.

Zabija i Ivanovski

Prvi gol u 2:0 pobjedi Diosgyörija protiv Paksija zabio je prošlosezonski napadač Hajduka Mirko Ivanovski (30). Makedonski nogometaš zabio je u 28. minuti, nakon ubačaja s lijeve strane zabio je lijevom nogom s pet-šest metara.

Drugi je to gol Ivanovskog u zadnja dva kola, zabio je i ...

09. svibanj 2024 18:31