Strani nogometnevjerojatan video

Bivši vratar Hajduka ozlijeđene glave obranio jedanaesterac i postao heroj svoje momčadi

Piše SPORT SD
2. travnja 2023. - 20:22

Lech Poznan i Pogon Szczecin remizirali su rezultatom 2:2, a jedan od heroja utakmice za goste je bio bivši Hajdukov vratar Dante Stipica.

Naime, u 40. minuti susreta dosuđen je kazneni udarac za Lech, jer je branič Pogona loptu dotaknuo rukom u kaznenom udarcu. Da bi stvar bila gora, u istom trenutku se taj isti branič, Grk Konstantinos Triantafyllopoulos, nehotice zabio u Stipicu te je Hrvat od posljedica sudara zadobio ozljedu glave.

Unatoč tome, stao je između vratnica te majstorski obranio jedanaesterac napadaču Lecha, da bi tek desetak minuta kasnije bio primoran izaći iz igre zbog sumnje u potres mozga.

Ozljedu i odličnu obranu jedanaesterca Dantea Stipice pogledajte OVDJE.

09. svibanj 2024 00:58