Strani nogometfiolić ostao na klupi

Belgijski prvak startao pobjedom: briljirao mladi rumunjski reprezentativac, strijelac odlučujućeg pogotka

27. srpnja 2019. - 00:56
2019-06-27T161537Z_1838109347_RC13F4AA21A0_RTRMADP_3_SOCCER-UNDER21-GER-ROM.JPG

Na otvaranju nove sezone aktualni belgijski nogometni prvak Genk je pobijedio Kortrijk sa 2-1. Gosti su vodili na poluvremenu, no Genk je u nastavku susreta okrenuo rezultat.

Kortrijk je poveo u 14. minuti golom Juliena De Sarta, izjednačio je Benjanim Nygren u 50. minuti, a pobjedu prvaku donio je mladi rumunjski nogometaš Ianis Hagi u 76. minuti. Hagi je ovoga ljeta predvodio mladu rumunjsku U-21 reprezentaciju u pobjedi protiv Hrvatske sa 4-1 na Europskom prvenstvu u Italiji i San Marinu.

Sin rumunjske nogometne legende Gheorghea Hagija nedavno je preselio iz Viitorul Constante u Genk i samo minutu nakon što je ušao u igru zabio je pogodak.

Mladi hrvatski nogometaš Ivan Fiolić nije nastupio za domaćine koji su prošle sezone osvojili svoj četvrti naslov u povijesti, ali prvi nakon o...

30. travanj 2024 10:24